Wyniki konkursu plastycznego „Świątynia Hagia Sophia – historia a współczesność”

Punk Katechetyczny przy parafii św. Sofii – Mądrości Bożej  w Warszawie informuje, iż zgodnie z wyznaczonym w regulaminie terminem został zakończony konkurs plastyczny „Świątynia Hagia Sophia – historia a współczesność”.

Na organizację projektu arcypasterskiego błogosławieństwa udzielił Jego Eminencja Wielce Błogosławiony Sawa, Metropolita Warszawski i całej Polski, z kolei patronat nad konkursem objęło Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie.

Po posiedzeniu jury w składzie:

Przewodniczący – ks. mitrat prof. Jerzy Tofiluk

Członkowie:

prof. Włodzimierz Teliczko

Ihumenia Katarzyna (Niczyporuk)

Siostra Maria (Jabłońska)

ogłoszono następujące wyniki:

I grupa – przedszkole

I miejsce – Michał Bartoszuk – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Jerzego – Ordynariat Wojskowy – Warszawa Katecheta – Pani Marta Łuksza

II miejsce – Dawid Białomyzy – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Spirydona – Mińsk Mazowiecki Katecheta – Ks. Gabriel Białomyzy

III miejsce – Angielina i Anisjia Kim – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Hagia Sophia – Warszawa Katecheta – Matuszka Daria Siemieniuk

Wyróżnienie – Sara Królak – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Marii Magdaleny – Warszawa Katecheta – Pani Irena Kamińska

Wyróżnienie – Maria Magruk – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Hagia Sophia – Warszawa Katecheta – Matuszka Daria Siemieniuk

Wyróżnienie – Rostysław, Andrzej, Bożena Deynega – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Hagia Sophia – Warszawa Katecheta – Matuszka Daria Siemieniuk

II grupa – uczniowie klas 0 – 3 szkół podstawowych

I miejsce – Ksenia Grzywna – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej Przemienienia Pańskiego – Płock Katecheta – Matuszka Anita Tarasiewicz

II miejsce – Daria Nestoruk – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Hagia Sophia – Warszawa Katecheta – Matuszka Daria Siemieniuk

III miejsce – Oleksandra Aleksieienko – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Marii Magdaleny – Warszawa Katecheta – Pani Dorota Balicka

Wyróżnienie – Mateusz Kowalczyk – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Spirydona – Mińsk Mazowiecki Katecheta – Ks. Gabriel Białomyzy

Wyróżnienie – Zuzanna Białomyzy – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Spirydona – Mińsk Mazowiecki Katecheta – Ks. Gabriel Białomyzy

III grupa – uczniowie klas 4 – 8 szkół podstawowych

I miejsce – Nikola Królak – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Marii Magdaleny – Warszawa Katecheta – Ks. Jerzy Kulik

II miejsce – Sonia Miszczuk – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka – Warszawa Katecheta – Ks. Łukasz Leonkiewicz

III miejsce – Mateusz Cywoniuk – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka – Warszawa Katecheta – Ks. Paweł Korobeinikov

Wyróżnienie – Konstanty Siemieniuk – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Hagia Sophia – Warszawa Katecheta – Ks. Piotr Nestoruk

Wyróżnienie – Natasza Smal – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Mikołaja – Radom Katecheta – Ks. Paweł Sidoruk

Wyróżnienie – Lena Petkanić – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Marii Magdaleny – Warszawa Katecheta – Pani Dorota Balicka

IV grupa – uczniowie klas 1 – 5 szkół ponadpodstawowych

I miejsce – Yeuhieniia Mizevych – Punkt Katechetyczny Parafii Prawosławnej św. Hagia Sophia – Warszawa Katecheta – Ks. Adam Siemieniuk

Uroczyste rozdanie nagród oraz uhonorowanie zwycięzców, wyróżnionych i wszystkich uczestników nastąpi bezpośrednio po Św. Liturgii w dn. 06.06.2021, w punkcie katechetycznym przy parafii św. Sofii – Mądrości Bożej w Warszawie przy ul. Puławskiej 586.
Św. Liturgia rozpoczyna się o godz. 9.00.
Serdecznie zapraszamy!