Rozpoczęcie roku szkolnego

W XIII niedzielę po Pięćdziesiątnicy, 6 września 2020 r., w dniu liturgicznego wspomnienia św. męcz. kapłana Maksyma Gorlickiego, św. Liturgii przewodniczył proboszcz parafii ks. mitrat Adam Siemieniuk w asyście miejscowego duchowieństwa.

Tego dnia odbył się również molebien w intencji dzieci i młodzieży, uczącej się w punkcie katechetycznym, który funkcjonuje przy naszej parafii. Kontynuacją niedzielnej modlitwy był piknik parafialny, podczas którego uczniowie wszystkich 3 grup katechetycznych, pod kierownictwem matuszki Darii, przygotowali przedstawienie zaczerpnięte z żywotu św. Mikołaja Cudotwórcy.

Uroczystości liturgiczne upiększał chór pod dyrekcją Bogdana Kuźmiuka, któremu po roku owocnego dyrygowania na naszej parafii, dziękując za dotychczasowe zaangażowanie i włożony trud wierni zaśpiewali gromkie “Mnogaja Lieta”!!!